Poznaj naszych ekspertów:

Marek Prószyński

CCO w Grupie Trans.eu. Manager z ponad 25-letnim doświadczeniem w branży TSL. Pracował z liderami międzynarodowej branży logistycznej, takimi jak Maersk, Mitsubishi Trans, Grupa Rhenus, DB Schenker, FM Logistics czy GEFCO. Odpowiadał za wprowadzenie na polski rynek największej europejskiej sieci ekspresowej dystrybucji ładunków spaletyzowanych – Palletways.

Magdalena Baranowska

Prezes zarządu spółki TransCash.eu SA. Inicjatorka i liderka ponad 80-osobowego zespołu specjalistów oferujących usługi w zakresie windykacji i faktoringu. Od początku swojej kariery związana z branżą windykacyjną, a od niedawna również z faktoringiem, który spółka TransCash.eu SA oferuje klientom z branży TSL.

Łukasz Kosturek

Product designer w Grupie Trans.eu. Członek zespołu projektującego nowoczesne rozwiązania do obsługi procesów transportowych. Zamiłowanie do nowoczesnych technologii łączy z wykształceniem psychologicznym, starając się dostarczać produkty dopasowane do potrzeb rynku. Wcześniej miał okazję doradzać 28 klientom z branży finansowej, FMCG i automotive.

Adam Pająk

Prezes zarządu TransBrokers Sp. z o. o. Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Wrocławskiego. Od 2000 r. związany z branżą ubezpieczeniową jako broker ubezpieczeniowy. W latach 2013 – 2016 dyrektor Regionalnego Centrum Underwritingu TUiR Allianz Polska we Wrocławiu.

Klaudia Perszke

Przewodnicząca komisji ds. certyfikacji TCF Elite. Od 2009 r. związana z branżą TSL. Analizuje aktualne potrzeby przewoźników i załadowców na rynku. Propagatorka uczciwych relacji biznesowych i zdrowej konkurencji w branży TSL. Dba o jakość usług firm transportowych i spedycyjnych na Platformie Trans.eu. Specjalistka w dziedzinie audytu: posiada certyfikat audytora wewn. ISO 28000 (bezpieczeństwo w łańcuchu dostaw).

Piotr Roczniak

Prezes zarządu TransAuditors.eu. Wprowadza rozwiązania wspierające jakość, bezpieczeństwo oraz doskonałość operacyjną w obszarach transportu drogowego w firmach produkcyjnych, dystrybucyjnych oraz w branży TSL. Posiada bogate doświadczenie w audytowaniu i wdrażaniu rozwiązań w zakresie krajowego i międzynarodowego transportu drogowego, oceny ryzyka w łańcuchu dostaw i doskonaleniu procesów biznesowych. Konsultant i audytor ISO 28000, ISO 9001, TAPA TSR i TAPA FSR.

Ewa Sławińska

Radca prawny w TransLawyers Widuch i Wspólnicy sp. k. Od trzech lat specjalizuje się w usługach prawnych dla branży transportowej. Doświadczenie zdobywała w pracy w renomowanych wrocławskich kancelariach prawnych oraz w międzynarodowym banku inwestycyjnym. Ukończyła studia prawnicze na Uniwersytecie Wrocławskim oraz studia LL.M. w zakresie międzynarodowego i europejskiego prawa biznesowego na Uniwersytecie Jean Moulin 3 w Lyonie. Prelegentka na konferencjach poświęconych branży transportowej. Posiada także Certyfikat Kompetencji Zawodowych w transporcie drogowym rzeczy.

Paweł Ziaja

Ekspert branży TSL. W branży transportowej działa od 2006 r. Specjalizuje się w transporcie chłodniczym oraz w transporcie materiałów sypkich. Osobiście prowadził (jako pilot) transporty sprzętu na Bliski Wschód. Pracował zarówno jako spedytor (w tym jako manager zespołu), jak i jako manager w firmach transportowych. Prowadził szkolenia dla przewoźników oraz dla spółek prawniczych. Od 2018 r. autor eksperckich artykułów dla portalu Trans.INFO. Od tego samego roku współpracuje z Platformą Trans.eu, testując nowe rozwiązania.

Marta Jurga

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Wrocławskiego. Od 7 lat związana z branżą ubezpieczeniową. W latach 2012-2017 Underwriter Ubezpieczeń Korporacyjnych w TUiR Allianz Polska. S.A. specjalizujący się z zakresie oceny ryzyka ubezpieczeń transportowych. Autorka publikacji oraz prelegentka szkoleń o tematyce bezpieczeństwa przewoźników w reżimie odpowiedzialności ubezpieczeniowej. Obecnie Dyrektor TransBrokers.

Artur Martynów

Manager ds. marketingu i komunikacji w spółce Transcash.eu SA oferującej usługi finansowe dla branży transportowej. Od kilkunastu lat związany z branżą windykacyjną, a od kilku również z faktoringową. Odpowiedzialny za budowanie relacji z kluczowymi klientami spółki. Autor publikacji i wystąpień na temat bezpieczeństwa finansowego w branży TSL.

Svitlana Strachowicz

Radca prawny i Dyrektor Departamentu Prawa Transportowego w kancelarii TransLawyers Widuch i Wspólnicy sp. k. Od 6 lat zajmuje się obsługą prawną firm z branży TSL, a od 2 lat firm produkcyjnych w zakresie bezpieczeństwa łańcucha dostaw. Posiada bogate doświadczenie w prowadzeniu spraw międzynarodowych oraz w obsłudze firm z rynków wschodnich. Od wielu lat występuje na konferencjach i prowadzi szkolenia dla branży TSL. Jej celem jest ustalanie indywidualnych potrzeb klientów oraz tworzenie rozwiązań zabezpieczających ich interesy prawne w różnych obszarach.

Marcin Haładuda

Lider zespołu sprzedaży Platformy Trans.eu dla firm spedycyjnych. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu na kierunku Informatyka w Biznesie. Od początku kariery zawodowej związany ze sprzedażą najnowszych rozwiązań technologicznych dla biznesu. Od 2014 roku współpracujący z branżą TSL, dla której dostarcza rozwiązania wspierające procesy decyzyjne oraz logistyczne.