27 listopada 2019
Warszawa
Arche Hotel Geologiczna
Geologiczna 4, 02-246 Warszawa

Zawieranie umów i dochodzenie roszczeń
w procesie przewozu

Formuła warsztatów i praktyczne rozwiązania
dla twojej firmy
 • 2
  Wybitnych
  ekspertów
 • 3
  Bloki
  tematyczne
 • 8
  Godzin
  warsztatów

Na warsztatach szczegółowo poznasz następujące zagadnienia:

 • Tworzenie zleceń
  transportowych.
 • Weryfikacja przewoźnika
  oraz płatnika.
 • Proces reklamacyjny
  i dochodzenie odszkodowań
  w przewozie międzynarodowym
  i krajowym
Zobacz pełną agendę

Svitlana Strachowicz
Radca prawny i właścicielka kancelarii TSL Lawyers Strachowicz i Wspólnicy sp. k. Od 6 lat zajmuje się obsługą prawną firm z branży TSL, a od 2 lat firm produkcyjnych w zakresie bezpieczeństwa łańcucha dostaw. Posiada bogate doświadczenie w prowadzeniu spraw międzynarodowych oraz w obsłudze firm z rynków wschodnich. Od wielu lat występuje na konferencjach i prowadzi szkolenia dla branży TSL. Jej celem jest ustalanie indywidualnych potrzeb klientów oraz tworzenie rozwiązań zabezpieczających ich interesy prawne w różnych obszarach.
Mariusz Kołodziej
Project manager, szkoleniowiec, konsultant, publicysta. W swojej 13-letniej karierze w branży TSL przeszedł przez różne stanowiska operacyjne (magazynier, dyspozytor, spedytor) oraz managerskie (planista, koordynator, kierownik, project manager). Obecnie znany jest jako niezależny ekspert, szkoleniowiec oraz publicysta. W branży TSL miał okazję zasłynąć ze swoich merytorycznych prelekcji na jednych z największych konferencji transportowych. Spod jego skrzydeł wypłynęło już blisko 100 dobrze wyszkolonych spedytorów, a jego publikacje na temat optymalizacji w transporcie drogowym można znaleźć w największych branżowych magazynach.
DLACZEGO WARTO?
3 KLUCZOWE POWODY
 • Formuła warsztatów to
  najszybszy sposób
  aby poznać
  rozwiązania realnych problemów
 • Merytoryczne wsparcie
  ekspertów
  to gwarancja
  zdobycia aktualnych informacji
 • Tematyka warsztatów
  to odpowiedź na aktualne
  problemy branży TSL

Zapisz się już dziś i zyskaj praktyczną wiedzę

Cena szkolenia: 1500 zł netto

Administratorem Twoich danych osobowych jest Trans.eu Group S.A. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne dla udziału oraz realizacji Warsztatów. Podstawa prawna, cel, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące, a także inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych są szczegółowo określone w Regulaminie Warsztatów.